• manavgatpoint@gmail.com
  • Tel: (242) 746 72 51 Gsm: (546) 968 07 07

Manavgat Point

Firmaların sadece birkaç adımda hesap oluşturarak sisteme dahil olması mümkün. Oluşturdukları hesap üzerinden ekledikleri firmalar için kampanya, fırsat ve etkinliklerini duyurarak hedef kitlelerine kolayca ulaşabilir, özel hazırlanmış modüller sayesinde; emlak, oto, proje, ürün ve hizmet ilanlarını ekleyebilirler. ManavgatPoint.com üyeleri ise takip ettikleri firmaların kampanya, fırsat ve etkinliklerinden anında haberdar olmalarının yanı sıra yakaladıkları fırsatları satın alabilir, seri ilanlar bölümünde ücretsiz olarak birçok ilan verebilir, ön sıralarda yer almak için ilanları özelleştirebilirler.

Manavgat ile ilgili neler olup bittiğini öğrenmek isteyen kullanıcılar, şehirdeki firma bilgilerine, şehir ve firma etkinliklerine, seri ilanlara, özel fotoğraf galerilerine, nöbetçi eczanelere, vizyondaki filmlere ve Eskişehirspor ile ilgili en güncel bilgilere Point Eskişehir ile ulaşılabileceklerdir.

“Bir iş, ticaret ve yaşam portalı olan manavgatpoint.com, firmaların ürün, hizmet ve iletişim bilgilerinin yanı sıra seri ilan, kampanya, fırsat ve etkinliklerini duyurabilecekleri ve üyelerin bunlardan yararlanabilecekleri bir şehir portalıdır.”

Share