• manavgatpoint@gmail.com
  • Tel: (242) 746 72 51 Gsm: (546) 968 07 07

HABER DETAYI

Şubat 13, 2017 2:35 pm

Manavgat Haber sitesi Manavgat Türk

Manavgat Haber sitesi Manavgat Türk

Manavgat Haber dendiğinde ilk akla gelen Manavgat Haber İnternet Siteleri. Manavgat’ta son zamandaki en popüler yayın organı internet haberciliği olmuştur

Manavgat Haber kelimesi Google’da hatırı sayılır bir düzeyde araması var. Manavgat Haber, Manavgat Hava Durumu gibi kelimelerin arama hacmi Google verilerine göre elde ettiğimiz bilgiler çerçevesinde 100 bini bulmaktadır. Özellikle Manavgat Hava Durumu Google’da aylık 80 bin arama hacmine sahip.

Manavgat’ta yayın yapan Haberci07 gazetesinin yine aynı ismi taşıyan Haberci07 haber sitesi son yıllarda yaptığı atılımlarla Manavgatlıların haberi internet sitelerinden takip etmesi konusunda adeta öncü olmuştur. Haberci07 sayesinde insanlar internet haberciliğini daha çok sevmeye başladı. Haberci07 ve Manavgat haber sitelerinin yaptığı Manavgat motor kazası, Manavgat asayiş, Manavgat trafik kazası ve adli haberler Manavgat ve Antalya’da yoğun bir okuyucu kitlesine ulaşmış durumda.

MANAVGAT HABER MERKEZİ İNTERNET SİTESİ

Haberci07 ve Manavgatturk.com gibi sitelerin son dakika Manavgat haberleri ve güncel Manavgat haberlerini sitelerine taşıması sonrasında internet siteleri adeta Manavgat Haber Merkezi haline gelmiştir. Bu haber sitelerine Kumbara Haber sitesini de eklememiz gerekir. Kumbara Haber son zamanlarda yaptığı çalışmalar ve haberler ile Manavgat Haber Siteleri arasında yerini aldı.

ESKİ HABER SİTELERİ GÖZDEN DÜŞTÜ

Manavgat’ta internet haberciliğinin bu kadar revaçta olmadığı dönemlerde Manavgatlılar daha çok haberleri Manavgat Nehir Gazetesi internet sitesinden takip ediyordu. Manavgat Haber kelimesinde Google’da ilk sıralarda yer alan Manavgat Nehir Gazetesi, Akdeniz Haber Gazetesi, Manavgat’ın Sesi gazetesi gibi yayın organlarının haber siteleri eski popülaritesini kaybetmiş durumda.

MANAVGAT HABER VİDEO SİTESİ

MANAVGAT HABER VİDEO SİTESİ

Genel koordinatörlüğünü Mustafa Karabıyık’ın yaptığı Antalya Daily News Manavgat Haber Video sitesi, son zamanlarda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar neticesinde, Antalya ve Manavgat bölgesinde hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda.

MANAVGAT HABERİ ABDİ IŞIK

Abdi Işık denince akla ilk gelen haber sitelerinin başında Manavgat Haberi gelmektedir. İnternet Haberciliğini belki de ilk başlatanlar arasında olan Abdi Işık Manavgat Haberi sitesiyle büyük bir takipçi kitlesine hitap etmektedir.

MANAVGAT HAVA DURUMU MANAVGAT TÜRK’TE

Google verilerine göre elde ettiğimiz sonuçlar ışığında Manavgat Hava Durumu kelimesi Manavgat ile ilgili en çok aranan kelimeler arasında yer almaktadır. Bizlerde bu düşünceyle yola çıkarak Manavgat Hava Durumu haberlerine sitemizde daha çok ağırlık vereceğiz. Bundan sonra Manavgat Hava Durumu ile ilgili en güncel bilgiye www.manavgatturk.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Share

Firma Bilgileri

Manavgat Haber Sitesi Manavgatturk.com
0 242 746 72 51 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.