• manavgatpoint@gmail.com
  • Tel: (242) 746 72 51 Gsm: (546) 968 07 07

HABER DETAYI

Şubat 17, 2017 7:54 pm

Manavgat Firma Rehberi Manavgat Point yayında

Manavgat Firma Rehberi Manavgat Point yayında

Manavgat Point 2016 yılı itibariyle Manavgat Firma Rehberi olarak internet ortamında hizmet vermeye başladı. Manavgat Firma Rehberi Manavgatpoint artık yayında

Manavgat Firma Rehberi ManavgatPoint.com, Manavgat’ta faaliyet gösteren onlarca sektörden binlerce firmanın her türlü bilgisine yer vererek, Manavgat Firmalarına ücretsiz firmalarını tanıtma fırsatı veriyor. Gelişmiş arama yapma özellikleriyle Manavgat’ta aradığınız her türlü sektörden binlerce firmanın detaylı bilgisine ulaşacağınız ManavgatPoint.com’un kullanışlı alt yapısı ile üye firmalara ait resimler, videolar, yol tariflerini, haritalarını, adres ve telefonlarını, firma hakkındaki yazılan haberleri, ürünlerini, kampanyalarını ve ilanlarını bulabilirsiniz.

Gecenin bir yarısı kapıda mı kaldınız? Çilingire ManavgatPoint.com sayfalarında ulaşabilirsiniz. Yoksa sevgilinizle kavga mı ettiniz? Hiç üzülmeyin Manavgat Point sizin için tüm çiçekçilerin adres bilgisini ve telefon numarasını listeleyerek size en yakın çiçekçiyi bulabilirsiniz. İşe ara verdiğiniz bir öğle vakti, çok fazla zamanınız yok mu? En yakın lokantayı, kilolarınızdan mı şikâyetçisiniz? Uzman diyetisyenleri, spor salonlarını, aracınız arıza mı yaptı? İstediğiniz oto kurtarıcısı ve yol yardımı ve çok daha fazlası ve en doğru bilgiye ManavgatPoint.com Manavgat Firma Rehberi ile ulaşabilirsiniz.

Manavgat Firma Rehberi ManavgatPoint.com kullanıcıları detaylı arama yaparak ilgi gösterdikleri sektörlerle ilgili firmaların adreslerine ulaşarak, hem bilgisayarda hem de akıllı mobil telefonlarda dilediği gibi arama yapabilirler.

İnternetin ve akıllı mobil cihazların teknolojik bakımdan geliştiği günümüzde internet kullana kişiler arasında yapılan araştırmalara göre, kullanıcıların yüzde 65’i internete girerek bir ürünü ve hizmeti aradıkları belirlenmiştir. Bu yüzde 65’lik kısmın yüzde 20’i ise bir ürün ver servis aradıklarında aradıkları kelimenin önüne bulundukları bölgenin ismini yazarak arama yaptıkları tespit edilmiştir. Arama motorlarından bu aramaları gerçekleştirenlerin yüzde 75’i bu bilgileri yararlı bulmaları halinde aynı gün içerisinde aradığı firmayı ziyaret ettiği belirlenmiştir.

Manavgat’ta faaliyet gösteren tüm firmalara avantajlı bir tanıtım yapma olanağı sunan Manavgat Firma Rehberi ManavgatPoint.com’da işletmeler ücretsiz üye olduktan sonra, ücretsiz bir şekilde firmalarını tanıtacak sayfaları kendileri oluşturabiliyorlar. Bir kere üye olduktan sonra istediği kadar firma ekleyen işletmeler, dilerlerse işletmelerine ait ürünleri, kampanyaları, etkinlikleri ve seri ilanlarını ücretsiz bir şekilde girerek Manavgat’ta binlerce kişiye ulaşabilirler.

manavgat firma rehberi

 

Share

Firma Bilgileri

Baka Ajans
0 (242) 746 7251 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.