• manavgatpoint@gmail.com
  • Tel: (242) 746 72 51 Gsm: (546) 968 07 07

HABER DETAYI

Ekim 31, 2016 4:42 pm

Bir lezzet hikayesi: Manavgat Petek Pastaneleri

Bir lezzet hikayesi: Manavgat Petek Pastaneleri

Nezih ve geniş mekanlarında hafta içi ve hafta sonu sabahın ilk saatleri kahvaltı keyfinden günün geç saatlerine kadar Manavgat’ın en gözde buluşma noktası Petek Pastaneleri.

Pastanecilikte Manavgat’ta bir marka olan, evinizin rahatlığındaki mekanlarında günün ilk saatlerinden itibaren konuklarını ağırlayan Petek Pastaneleri, zengin menüsü ile Manavgat’ta kahvaltı, tatlı ve pasta çeşitlerinin en gözde mekanlarından. Muhteşem konumları, dekokrasyonu ve ulaşım kolaylığı ile Petek Pastaneleri, öğle yemeklerinden günün geç saatlerine, iş dünyasının uğrak mekanlarından biri.

Doğu ve Batı senteziyle harmanlanan menüsüyle büyük ilgi gören Petek Pastaneleri, deneyimli şeflerin koordinatörlüğünde Türk ve Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini Manavgatlılarla buluşturmaya devam ediyor. Petek Pastaneleri sayısız lezzet çeşitleri, adından sürekli söz ettiren içecekleri ile dostlarınızla geçireceğiniz zamanları size özel ve unutulmaz kılmaya kararlı.

Geniş ve ferah mekanlarıyla hizmet veren Petek Pastanleri, özel alanlarıyla da özel günler, kutlamalar, doğum günü organizasyonları ya da iş toplantıları için ideal bir ortam sunuyor.

Share

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.