• manavgatpoint@gmail.com
  • Tel: (242) 746 72 51 Gsm: (546) 968 07 07
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
542 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Turgut Aydın
  • ADRES: Çeltiçi köyü Andızlı Tepe Mevkii MANAVGAT / ANTALYA
  • TELEFON: 0242 777 03 03
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Bahçeşehir Koleji Manavgat Anaokulu, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın önemli bir noktası konumunda olan Bahçeşehir Koleji Manavgat Kampüsü içerisinde yer almaktadır. 21. Yüzyılın yeteneklerine sahip, istediği bilgiye çok kolay bir şekilde ulaşan, teknolojinin son trendlerini iyi kullanabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Manavgat Bahçeşehir Koleji bir dünya okuludur. Manavgat’ın en sakin ve en geniş alanına sahip konumunda olan Bahçeşehir Koleji Manavgat Kampüsü, Çeltikçi Mahallesinin Tınaz Tepe Mevkiinde yer almaktadır. Doğa ile iç içe olan Bahçeşehir Koleji Manavgat Kapüsü’nün Anaokulu bölümünde 42 Derslik, Görsel Sanatlar Atölyesi (İlkokul-Ortaokul), Bahçe, Mutfak Akademi, Açık Basketbol Sahası, Okuma Yazma Dersliği (Anaokulu 5 Yaş), Kapalı Basketbol Sahası, Kütüphane Bilgisayar Laboratuvarı, Sanat Atölyesi (Anaokulu), Müzik Laboratuvarları, Fen Bilgisi Laboratuvarı, Bilim Müzesi ve Bilim AtölyesiMasa Tenisi, Yarı Olimpik Havuz, Yemekhane, Çok Amaçlı Salon, BSK Salonu ( Bahçeşehir Sportif Koordinasyon Merkezi), 3D Odası (Üç Boyutlu Projeksiyon Odası), 2 tane Revir, İkinci Dil Sınıfları, Oyun Parkı Alanı bulunmaktadır.

 BSG BAHÇEŞEHİR SERVICE GROUP

Okulumuz yemek listesi uzman diyetisyenler tarafından öğrencilerimizin en sağlıklı şekilde beslenebilmesi için hazırlanır.

Yemeklerimiz uzman şefler tarafından taze olarak yerinde  pişirilir ve servis edilir.

Yemek listeleri aylık şekilde hazırlanarak her ay web sitemiz üzerinden velilerimizin bilgisine sunulur.

Üç öğün (sabah, öğle ve ikindi) yemek hizmeti verilmektedir.

MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ KIYAFETLERİ

Okul kıyafetlerimiz öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak modacı Bahar Korçan tarafından tasarlanmış ve özenle üretilmiştir. Ürünlerin uzun ömürlü kullanılabilmesinde etikette yer alan kullanma talimatlarına uyulması çok önemlidir.

Talimatlara uyulması konusundaki hassasiyetiniz için teşekkür eder, öğrencilerimizin iyi günlerde giymesini dileriz.

MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SAĞLIK

Okulumuzda öğrencilerimizin sağlık durumlarını en verimli şekilde takip edebilmek ve her ihtiyaç duyduklarında gereken ilgiyi sağlayabilmek adına iki revir ve iki hemşire yer almaktadır. Hemşirelerimiz haftanın altı günü okulda hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz herhangi bir rahatsızlık yaşadığında müdür yardımcıları tarafından revire yönlendirilir. Sağlıkla ilgili sorunlarda ilk müdahaleleri hemşirelerimiz aile onayı ile yapar. Daha sonra revir tarafından ilgili müdür yardımcısına ve tekrar aileye bilgi verilir. İlk müdahaleler ve gerekli ilaç kullanımları aile onayı olmadan yapılamaz. Her öğrencinin ilaç kullanım formu vardır. Bu form ile öğrencinin düzenli kullandığı ilaçlar ve rahatsızlığında kullanılabilecek ilaçlar sistemimize kaydedilir. Okul doktorumuz periyodik olarak okulumuzda bulunmaktadır.

Sağlık Kadrosu

Doktor: Ahmet AKSOY

Okul Hemşiresi: Necla MERCANOĞLU

Share

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.