• manavgatpoint@gmail.com
  • Tel: (242) 746 72 51 Gsm: (546) 968 07 07
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
488 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serkan Çukur
  • ADRES: Side Mahallesi Side Bulvarı No: 75 Z3 MANAVGAT / ANTALYA
  • TELEFON: 0242 753 11 43
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 02:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 02:00
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Manavgat Balık Restoran Agora Balık evi, yıllardır devam ettirdiği kalitesinden ödün vermeden deniz mahsulleri ve lezzetleriyle fark yaratıyor

AGORA BALIK EVİ MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR

Agora Balık Evi, Side’de açıldığı günden bu yana aynı lezzet ve hizmet kalitesiyle seçkin konuklarını ağırlıyor. Tazelik ve mevsimselliği ön planda tutan Agora Balık Evi balığından sebzesine restoranında sunduğu tüm ürünleri sezonunda temin ederek, en taze halleri ile misafirlerine sunuyor.

MANAVGAT BALIK RESTORANTLARI ARASINDA SEÇKİN BİR MEKAN

Bugüne kadar Side’de iş dünyasından pek çok yerli ve yabancı isme ev sahipliği yapan Agora Balık Evi’nin ardında deneyimli bir isim var: Serkan Çukur. Çukur’un uzun yıllara dayanan engin tecrübelerinin ardından Side’de açtığı Agora Balık Evi’nin lezzet yolculuğu yıllardır kalite çizgisinden hiç sapmadan devam ediyor.

MİSAFİRLERİMİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

Menüsünü genellikle mevsim balığına göre şekillendiren, taze sebzeleri kullanan Agora Balık Evi’ni diğer restoranlardan ayıran nitelikleri ise Serkan Çukur şöyle anlatıyor: “Agora Balık Evi markasının başarısını ve farkını yiyecek içecek alanında edindiğim tecrübelerin yanı sıra titiz çalışma prensibimize bağlıyorum. Ek olarak misafirlerle birebir ilgilenmemiz ve onlara değerli olduklarını hissettirmemiz de bizler için oldukça önemli.”

AGORA BALIK EVİ’NİN ÖNE ÇIKAN MENÜLERİ

Agora Balık Evi menüsüyle de farkını hissettiriyor. Son yıllarda sağlıklı yaşam trendinin bir uzantısı olarak daha fazla tercih edilmeye başlanan salatalara da kendi imzasını atan Agora Balık Evi, bir balık restoranına yaraşır şekilde lezzetli ve doyurucu salatalarını da misafirlerinin beğenisine sunuyor. Peynirli çoban salatasından gavurdağı salatasına, roka-domatesten peynirli soğanlı yeşil salataya kadar menüdeki çeşitlilik de öne çıkıyor.

TAZE BALIK ÇEŞİTLERİ

Restoranın değişmeyen menüsüne, belli aralıklarla müdavimlerini hoşnut edecek yeni lezzetlerle fark kattıklarını, asıl değişimi ise tabaktan dekorasyona başka ayrıntılarla gerçekleştirdiklerini söyleyen Serkan Çukur; menüyü şöyle özetliyor: “Taze balık çeşitleri, balığa eşlik eden en taze içeriklerle hazırlanan salatalar ve mezeler… Side’de, yazın deniz mahsullerine ağırlık veriyorum. Ana lezzetlerimiz mevsimine göre klasikleşmiş ürünler oluyor, menümüzün zengin bir menü olduğunu söyleyebilirim.”

AGORA BALIK EVİ DAİMA HAZIR

Agora Balık Evi, misafirlerinin alıştığı kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor. Misafirlerinin ne zaman geleceğinin hiç belli olmayacağını söyleyen Çukur, “Daima masa sayısına yetecek kadar salon ve mutfak çalışanı hazırdır.” diyor.

Share

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.