• manavgatpoint@gmail.com
  • Tel: (242) 746 72 51 Gsm: (546) 968 07 07
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
413 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şaban Kabakçı
  • ADRES: Aşağı Pazarcı Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 29/B MANAVGAT / ANTALYA
  • TELEFON: 0242 742 01 04
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 03:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 03:00
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Manavgat Adıyaman Çiğ Köftecisi, Manavgat Çiğ Köfte Adres ve telefon numaraları, paket servis, alo paket, zengin menüsü ile hizmetinizde

MANAVGAT ÇİĞ KÖFTE

Manavgat Çiğ Köfte restoranlarının başında Adıyaman Çiğ Köftecisi Zübeyde Hanım Caddesi PTT Sanayi Şubesi karşısında hizmet vermektedir

Manavgat Çiğ Köfte denince akla ilk gelen markalardan biridir Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak. Manavgat’ta birçok yerde şubesi bulunan bu markanın Aşağı Pazarcı Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi’nde PTT Sanayi Şubesi karşısında hizmet veren ve işletmeciliğini Şaban Kabakçı’nın yaptığı Manavgat Çiğ Köfte restoranı, sizleri günlük yoğrulmuş ve taze sebzeler ile sunumu yapılan çiğ köftelerini tatmaya bekliyor.

ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTECİSİ MANAVGAT

Bilindiği gibi İstanbul Gültepe’de ufak bir işletme açan Ömer Aybak, 2005 yılında üretim merkeziyle birlikte Tüm Türkiye’ye Çiğ Köfteyi sevdirdi. “Dünya’yı saran lezzet” sloganıyla hizmet vermeye devam eden Adıyaman Çiğ Köftecisi Manavgat’ı da sarmaya devam ediyor. Şaban Kabakçı’nın işletmeciliğini üstlendiği Adıyaman Çiğ Köftecisi Manavgat, Zübeyde Hanım Caddesi’ndeki şubesinde siz değerli Manavgatlılara Ramazan ayı boyunca Sahura kadar hizmet vermekte.

MANAVGAT ÇİĞ KÖFTE PAKET SERVİS

Dilerseniz İftarınızı da açabileceğiniz Manavgat Çiğ Köfte, iftarda müşterilerine sunduğu özel menüsüyle farklı bir iftar deneyimi yaşatıyor. Çiğ Köftelerin yanında sunulan özel nar ekşisi ve acı sosu ise damaklarda farklı bir lezzet bırakıyor. Taze yeşillikleri ve özel soslarının yanında ayran, şalgam ve gazlı içeceklerle zengin bir menü sunan Adıyaman Çiğ Köftecisi Manavgat, gecenin geç saatlerine kadar açıktır. Aşağı Pazarcı Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi PTT Sanayi Şubesi karşısında hizmet veren Manavgat Adıyaman Çiğ Köftecisi alo paket servisiyle de hizmetinizde. Canının çiğ köfte çekti ise ve gelemiyorsanız arayın çiğ köfte ayağınıza gelsin. Manavgat’ın her yerine en kısa zaman ulaşan servis ekipleriyle Manavgat Çiğ Köfteye 742 01 04 ve 543 623 28 35 nolu telefonlardan ulaşarak, dünyayı saran çiğ köfte lezzetinin sizleri de sarmasını sağlarsınız.

Share

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.